Baskı Yayları

Kuvvete Dayanan Yay Türü

Baskı Yayları

Endüstriyel yay üretimi yapan firmamız endüstride en sık kullanılan enerji depolama elemanı olan baskı yaylarının üretimini hem yüksek adetli siparişlerde hem perakende siparişlerde yapmaktadır.

Söz konusu yay olduğunda ilk akla gelen, en sık kullanılan yay çeşiti olan baskı yaylarıdır. Baskı yayları sıkıştırılmak suretiyle enerji depolarlar ve serbest kaldığında üzerinde ki enerjiyi boşaltarak yaylanma işlemini gerçekleştirirler. Baskı yayları çoğunlukla iki ucu kapalı olarak sarılmaktadır.

Baskı yaylarında genellikle yuvarlak teller kullanılmaktadır. Baskı yayları genellikle boy dengesi sağlamak, titreşimi azaltmak amacıyla kullanılmaktadır. Günay Yay olarak baskı yaylarında geniş bir üretim hacmine sahibiz. Yüksek adetli üretimlerde ve geniş malzeme aralığında baskı yayı imalatı yapmaktayız. Günay Yay perakende ve yüksek adetli baskı yayı imalatını 40 yılı aşkın tecrübesiyle, kaliteli, hızlı ve uygun fiyata yapmaktadır.

Baskı yayı ihtiyaçlarınızın karşılanması için eğer elinizde numune var ise onun fotoğrafını ve teknik bilgilerini bize aşağıda ki form aracılığıyla göndererek teklif alabilirsiniz. Eğer elinizde bir numune yok ve sisteminize göre yay dizaynı yaptırmak istiyorsanız firmamız ile irtibata geçebilir ve teklif isteyebilirsiniz.

Sertifikalarımız

Bizimle Çalışmak İster misiniz?

Ürün talepleriniz, Fikirleriniz veya Danışmak istediğiniz konular için
lütfen bizimle iletişime geçin...

TOP